Quiz (7.x-5.0-beta4) - en to eo translation catalogue (64 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add category
eo: Aldonu kategorion

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Scale
eo: Skalo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Desc
eo: malkreske

en: node
eo: nodo

en: Choices
eo: Elektoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: published
eo: publikigita

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: first
eo: unua

en: Choice
eo: Elekto

en: Results
eo: Rezultoj

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
eo: Ĉi tiu enhavo estas modifita de alia uzanto, ŝanĝoj ne povas esti konservitaj.

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Direction
eo: Direkto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
