Quiz (7.x-5.0-beta4) - en to se translation catalogue (30 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: published
se: almmuhuvvon

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Finished
se: Geargan

en: Publish
se: Almmut

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Create @name
se: Ásat @name

en: of
se: oktiibuot
