Quiz (7.x-5.0-rc1) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn
