Quiz (7.x-5.0-rc2) - en to be translation catalogue (67 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Add category
be: Дадаць катэгорыю

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Up to date
be: Актуальны

en: Score
be: Адзнака

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: node
be: матэрыял

en: Time limit
be: Абмежаванні часу

en: Start
be: Пачатак

en: Choices
be: Варыянты

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: published
be: апублікавана

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Choice
be: Выбар

en: Results
be: Вынікі

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Finish
be: Скончана

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Direction
be: Накірунак

en: New revision
be: Новая версія

en: revisions
be: версіі
