Quiz (7.x-5.0-rc2) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
