Quiz (7.x-5.0-rc4) - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Up to date
lt: Galioja

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Terms
lt: Terminai

en: node
lt: mazgas

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: Latest
lt: Data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Result
lt: Rezultatas

en: You
lt: Jūs

en: published
lt: paskelbtas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: first
lt: pirmas

en: author
lt: autorius

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Add choice
lt: Pridėti pasirinkimą

en: Changed
lt: Pakeista

en: Charts
lt: Grafikai

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
lt: Turinys buvo pakeistas kito nario, pakeitimai negali būt išsaugomi.

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Direction
lt: Kryptis

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Filtered text (user selects text format)
lt: Filtruotas tekstas (vartotojas pasirenka teksto formatą)
