Quiz (7.x-5.0-rc4) - en to sk translation catalogue (100 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Allowed
sk: Povolené

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Selected
sk: Zvolené

en: Score
sk: Skóre

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: node
sk: obsah

en: Time limit
sk: Časový limit

en: Choices
sk: Odpovede

en: Latest
sk: Najnovšie

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 2 Days
sk: 2 dni

en: 3 Days
sk: 3 dni

en: 4 Days
sk: 4 dni

en: 5 Days
sk: 5 dní

en: 6 Days
sk: 6 dní

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Manual
sk: Manuálne

en: You
sk: Vy

en: published
sk: zverejnené

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Activity
sk: Aktivita

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: first
sk: prvé

en: author
sk: autor

en: Choice
sk: Možnosť

en: Results
sk: Výsledky

en: Changed
sk: Zmenené

en: last
sk: koniec

en: Questions
sk: Otázky

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
sk: Tento obsah medzitým upravil iný používateľ, nie je možné uložiť zmeny.

en: Available
sk: Dostupné

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Offset
sk: Ofset

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Answers
sk: Odpovede

en: Generate
sk: Generovať

en: Direction
sk: Smer

en: of
sk: z

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: New revision
sk: Nová revízia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Filtered text (user selects text format)
sk: Filtrovaný text (používateľ zvolí textový formát)

en: Attempts allowed
sk: Povolené pokusy

en: Asc
sk: Vzostupne
