Quiz (7.x-5.0-rc5) - en to ast translation catalogue (50 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add category
ast: Amestar categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Up to date
ast: Anováu

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: node
ast: noyu

en: Choices
ast: Opciones

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: published
ast: espublizáu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Choice
ast: Esbilla

en: Results
ast: Resultaos
