Quiz (7.x-5.1) - en to bo translation catalogue (78 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add category
bo: ཁྱབ་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Question
bo: དྲི་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Choices
bo: གདམ་ཚན

en: 1 Day
bo: ཉིན 1

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Choice
bo: གདམ་ཚན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: of
bo: གི

en: New revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གྱི་པར་གཞི་གསར་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Filtered text (user selects text format)
bo: འཚག་བརྒྱབ་པའི་ཡི་གེ༼སྤྱོད་མཁན་གྱིས་བདམས་པའི་ཡི་གེའི་རྣམ་གཞག༽

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
