Quiz (7.x-5.3) - en to eu translation catalogue (84 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Response
eu: Erantzun

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add category
eu: Gehitu kategoria

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Desc
eu: Beheraka

en: node
eu: nodoa

en: browse
eu: arakatu

en: Choices
eu: Aukerak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: published
eu: argitaratuta

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: author
eu: egilea

en: Choice
eu: Aukera

en: Results
eu: Emaitzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Charts
eu: Grafikoak

en: Questions
eu: Galderak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Available
eu: Gaituta

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Finish
eu: Amaitu

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Direction
eu: Helbidea

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: New revision
eu: Berrikuspen berria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: revisions
eu: berrikuspenak

en: Filtered text (user selects text format)
eu: Iragazitako testua (erabiltzaileak erabakiko du testuaren formatua)

en: Asc
eu: Goraka
