Quiz (7.x-5.3) - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Statistics
sl: Statistika

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Selected
sl: Izbrano

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: node
sl: vozlišče

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: published
sl: objavljeno

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Choice
sl: Možnost

en: Results
sl: Rezultati

en: Publish
sl: Objavi

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Direction
sl: Smer
