Quiz (7.x-5.4) - en to sq translation catalogue (54 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Add category
sq: Shto kategori

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: node
sq: nyjë

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: published
sq: publikuar

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Choice
sq: Zgjedhja

en: Results
sq: Rezultatet

en: Publish
sq: Publiko

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
sq: Kjo përmbajtje është ndryshuar nga një përdorues tjetër, ndryshimet nuk mund të ruhen.

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: Direction
sq: Orientimi

en: revisions
sq: revizionet
