Quiz (7.x-5.6) - en to af translation catalogue (56 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Up to date
af: Op datum

en: Selected
af: Geselekteer

en: Score
af: Punt

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: browse
af: blaai

en: Choices
af: Keuses

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Manual
af: Handleiding

en: published
af: gepubliseerd

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Results
af: Resultate

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Create @name
af: Skep @name

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
