Quiz (7.x-5.7) - en to az translation catalogue (70 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Selected
az: Seçildi

en: Score
az: Hesab

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Result
az: Nəticə

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: author
az: müəllif

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Available
az: Mövcuddur

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Direction
az: İstiqamət

en: of
az: söndür

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: New revision
az: Yeni revizyon

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
