Quiz (7.x-5.7) - en to bs translation catalogue (53 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Statistics
bs: Statistika

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Selected
bs: Odabrano

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: node
bs: nod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: published
bs: objavljen

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Choice
bs: Izbor

en: Results
bs: Rezultati

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
bs: Ovaj sadržaj je izmijenjen od strane drugog korisnika, promjene ne mogu biti sačuvane.

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Create @name
bs: Kreiraj @name
