Quiz (7.x-5.7) - en to ca translation catalogue (117 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Yes
ca: Sí

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Response
ca: Resposta

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Allowed
ca: Es permet

en: Always
ca: Sempre

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Score
ca: Puntuació

en: Conditions
ca: Condicions

en: Plain text
ca: Text pla

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: browse
ca: navega

en: Time limit
ca: Límit de temps

en: Choices
ca: Opcions

en: Latest
ca: Novetats

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Result
ca: Resultat

en: published
ca: publicat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Activity
ca: Activitat

en: Distribution
ca: Distribució

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: first
ca: primera

en: author
ca: autor

en: Choice
ca: Opció

en: Results
ca: Resultats

en: Changed
ca: Canviat

en: Forbidden
ca: No es permet

en: Charts
ca: Gràfiques

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
ca: Aquest contingut s'ha modificat per un altre usuari, els canvis no seran desats.

en: Available
ca: Disponible

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Finish
ca: Acaba

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Answers
ca: Respostes

en: Choose one
ca: Escolliu-ne una

en: Generate
ca: Genera

en: Direction
ca: Direcció

en: of
ca: de

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Multiple answers
ca: Múltiples respostes correctes

en: Correct
ca: Correcte

en: Availability options
ca: Opcions de disponibilitat

en: The date this @quiz will become available.
ca: La data en que aquest @quiz estarà disponible.

en: Pass rate
ca: Proporció per aprovar

en: New revision
ca: Nova revisió

en: Summary text if passed
ca: Text de resum si l'activitat s'aprova

en: Number of random questions
ca: Nombre de qüestions aleatòries

en: Correct answer
ca: Resposta correcta

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Alternative !i
ca: Alternativa !i

en: Select a set of alternatives
ca: Seleccioneu un conjunt d'alternatives

en: Random order
ca: Ordre aleatori

en: Randomize questions
ca: Escull preguntes aleatòriament

en: Attempts
ca: Intents

en: Filtered text (user selects text format)
ca: Text filtrat (l'usuari selecciona el format de text)

en: The best
ca: El millor

en: The newest
ca: El més nou

en: Evaluated
ca: Evaluat

en: Random questions
ca: Preguntes aleatòries

en: Attempts allowed
ca: Intents permesos

en: Allowed number of attempts
ca: Número d'intents permesos

en: Summary options
ca: Opcions del resum

en: Categorized random questions
ca: Preguntes aleatòries per categories

en: Master
ca: Mestre

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Close date
ca: Data de tancament
