Quiz (7.x-5.7) - en to gl translation catalogue (81 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Allowed
gl: Permitido

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Score
gl: Puntuación

en: Conditions
gl: Condicións

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: node
gl: nodo

en: Choices
gl: Opcións

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: published
gl: publicado

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: first
gl: primeiro

en: author
gl: autor

en: Choice
gl: Opción

en: Results
gl: Resultados

en: Changed
gl: Cambiado

en: Questions
gl: Preguntas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
gl: Este contido foi modificado por outro/a usuario/a, non é posíbel gardar os cambios.

en: Available
gl: Dispoñible

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Generate
gl: Xerar

en: Direction
gl: Dirección

en: of
gl: de

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: New revision
gl: Nova revisión

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: revisions
gl: revisións

en: Filtered text (user selects text format)
gl: Texto filtrado (o usuario selecciona o formato do texto)
