Quiz (7.x-5.7) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Unlimited
ne: असिमित

en: node
ne: नोड

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Activity
ne: गतिविधि

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Direction
ne: दिशा
