Quiz (7.x-5.8) - en to bg translation catalogue (62 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Response
bg: Отговор

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Add category
bg: Добави категория

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Up to date
bg: Обновено

en: Selected
bg: Избрано

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: node
bg: възел

en: Choices
bg: Отговори

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: You
bg: Ти

en: published
bg: публикувано

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Choice
bg: Избор

en: Results
bg: Резултати

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
bg: Това съдържание бе променено от друг потребител, промените не могат да бъдат записани.

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Direction
bg: Посока

en: New revision
bg: Нова версия
