Quiz (7.x-5.8) - en to oc translation catalogue (82 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Response
oc: Responsa

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add category
oc: Apondre una categoria

en: Back
oc: Precedent

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Always
oc: Totjorn

en: Up to date
oc: A jorn

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Score
oc: Marca

en: Conditions
oc: Condicions

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: node
oc: nosèl

en: Choices
oc: Causidas

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: published
oc: publicat

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Activity
oc: Activitat

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: first
oc: primièr

en: author
oc: autor

en: Choice
oc: Causida

en: Results
oc: Resultats

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Publish
oc: Publicar

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
oc: Aqueste contengut es estat modificat per un autre utilizaire, impossible d'enregistrar las modifications.

en: Available
oc: Disponible

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Finish
oc: Finir

en: Nid
oc: Nis

en: Create @name
oc: Crear @name

en: Generate
oc: Generar

en: Direction
oc: Direccion

en: of
oc: sus

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: New revision
oc: Revision novèla

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Filtered text (user selects text format)
oc: Tèxte filtrat (l'utilizaire selecciona format tèxte)

en: Master
oc: Maître
