Quiz (7.x-5.8) - en to et translation catalogue (90 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: unpublished
et: avaldamata

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Always
et: Alati

en: Up to date
et: Värske

en: Selected
et: Valitud

en: Score
et: Tulemus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Desc
et: Kahanev

en: node
et: postitus

en: Choices
et: Valikud

en: Latest
et: Uued

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Result
et: Tulemus

en: published
et: avaldatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Activity
et: Tegevus

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: author
et: autor

en: Choice
et: Valik

en: Results
et: Tulemused

en: Changed
et: Muudetud

en: Forbidden
et: Keelatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
et: Mõni teine kasutaja on vahepeal sisu muutnud, sinu muudatusi pole võimalik salvestada.

en: Available
et: Saadaval

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Finish
et: Valmis

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Direction
et: Suund

en: of
et: /

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Filtered text (user selects text format)
et: Filtreeritud tekst (kasutaja valib formaadi)

en: Time left
et: Aega jäänud

en: Summary options
et: Kokkuvõtte valikud

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
