Quiz (7.x-5.8) - en to ka translation catalogue (49 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add category
ka: კატეგორიის დამატება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Score
ka: ქულა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Choices
ka: ვარიანტები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Result
ka: შედეგი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: author
ka: ავტორი

en: Results
ka: შედეგები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
