Quiz userpoints (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Add
eu: Gehitu

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Numeric
eu: Zenbakia
