Quiz userpoints (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: Numeric
fa: عددی

en: Quiz Addon
fa: ماژول آزمون
