Quiz userpoints (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Enable
gl: Activar

en: Add
gl: Engadir

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: Numeric
gl: Numérico
