Quiz userpoints (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Add
id: Tambah

en: Percentage
id: Persentase

en: Numeric
id: Bersifat Angka
