Quiz userpoints (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Every time
kn: ಪ್ರತಿ ಬಾರಿ
