Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Add
cs: Přidat

en: Percentage
cs: Procenta

en: Numeric
cs: Číselné

en: Userpoints Category
cs: Kategorie Userpoints
