Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Numeric
el: Αριθμητικά
