Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Add
it: Aggiungi

en: Percentage
it: Percentuale

en: Numeric
it: Numerico
