Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Add
lt: Pridėti

en: Percentage
lt: Procentas

en: Numeric
lt: Skaitmeninis
