Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Add
pl: Dodaj

en: Percentage
pl: Procenty

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Quiz Addon
pl: Dodatek quizu
