Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Add
ru: Добавить

en: Percentage
ru: Процент

en: Numeric
ru: Числовая

en: Quiz Addon
ru: Дополнение Quiz
