Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Enable
vi: Bật

en: Add
vi: Thêm

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Numeric
vi: Kiểu số

en: Every time
vi: Mọi lần
