Quiz userpoints (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Enable
da: Aktivér

en: Add
da: Tilføj

en: Percentage
da: Procent

en: Numeric
da: Numerisk
