Quiz userpoints (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Enable
es: Activar

en: Add
es: Agregar

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Numeric
es: Numérico

en: Quiz Addon
es: Addon de Quiz

en: Every time
es: Cada vez

en: Userpoints Category
es: Categoría de Userpoints
