Quiz userpoints (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: Percentage
hu: Százalék

en: Numeric
hu: Szám

en: Quiz Addon
hu: Kvíz bővítmény
