Quiz userpoints (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Add
ja: 追加

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Numeric
ja: 数値

en: Quiz Addon
ja: Quizアドオン
