Quiz userpoints (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Add
tr: Ekle

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Numeric
tr: Sayısal
