Quiz userpoints (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Add
uk: Додати

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Numeric
uk: Числовий

en: Quiz Addon
uk: Доповнення Quiz

en: Every time
uk: Кожен раз
