Quiz userpoints (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Add
de: Hinzufügen

en: Userpoints
de: Benutzerpunkte

en: Percentage
de: Prozentsatz

en: Numeric
de: Numerisch

en: Every time
de: Jedes Mal

en: Userpoints Category
de: Userpoints Kategorie

en: An exception occurred during the update: @msg.
de: Während der Aktualisierung ist eine Störung aufgetreten: @msg.
