Quiz userpoints (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Enable
fr: Activer

en: Add
fr: Ajouter

en: Userpoints
fr: Points utilisateurs

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Numeric
fr: Numérique
