Quiz userpoints (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: Add
ca: Afegeix

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Numeric
ca: Numèric
