Quiz userpoints (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Add
sk: Pridať

en: Percentage
sk: Percent

en: Numeric
sk: Číselný
