Quiz userpoints (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enable
sv: Aktivera

en: Add
sv: Lägg till

en: Percentage
sv: Procent

en: Numeric
sv: Numerisk
