Quiz File Upload (7.x-4.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: n/a
uk: н/д

en: Upload
uk: Викласти

en: Manual
uk: Вручну

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The score needs to be a number between 0 and @max
uk: Кількість балів має бути числом від 0 до @max

en: Choose how the answer shall be evaluated.
uk: Виберіть спосіб, у який повинна бути оцінена відповідь.
