Quiz File Upload (7.x-5.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Question
pl: Pytanie

en: Time Finished
pl: Czas zakończenia

en: User Answer
pl: Odpowiedź użytkownika

en: Correct Answer
pl: Prawidłowa odpowiedź

en: Score answer to "@title"
pl: Pytania punktowane dla "@title"

en: The score has been saved.
pl: Punktacja została zapisana.

en: score this response
pl: punktacja tej odpowiedzi
