Quiz File Upload (7.x-5.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Question
de: Frage

en: User Answer
de: Ihre Antwort

en: Correct Answer
de: Richtige Antwort

en: Save score
de: Punktzahl speichern
