Quiz File Upload (7.x-5.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Time Finished
fr: Date et heure de fin

en: User Answer
fr: Votre réponse

en: Correct Answer
fr: Bonne réponse

en: Score answer to "@title"
fr: Résultat de la réponse à "@title"

en: Save score
fr: Enregistrer le score
