Quiz File Upload (7.x-5.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Question
hu: Kérdés

en: User Answer
hu: Felhasználó válasza

en: Correct Answer
hu: Helyes válasz

en: Score answer to "@title"
hu: „@title” válaszának pontozása

en: The score has been saved.
hu: A pontszám el lett mentve.

en: score this response
hu: válasz értékelése
